UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń:

+48 603 339 927

lub umów się online:

Masz pytania lub chcesz ustalić termin? 

Umów się na wizytę

Beauty&Spa

Nazywam się Gabriela Georgiev,  jestem kosmetologiem nie tylko z wykształcenia ale również z zamiłowania i pasji do tego zawodu.  

W 2018 roku uzyskałam tytuł Technika Usług Kosmetycznych oraz uprawnienia do wykonywania zawodu poprzez podeście do Państwowych Egzaminów Zawodowych z kwalifikacji A61 i A62. 

W lipcu 2019 roku ukończyłam studia dzienne I stopnia Kosmetologii- zdobywając tytuł licencjata ze specjalnością Kosmetologia Estetyczna na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.  

W październiku 2019 roku rozpoczęłam studia magisterskie na kierunku Kosmetologia ze specjalnością Kosmetologia Stosowana na WSIiZ w Rzeszowie. 

Z pochodzenia jestem pół Polką pół Bułgarką. Bałkańskie korzenie, w dużej mierze wpływają na to, że wybieram naturalne preparaty kosmetyczne, kierując się ich składem INCI. Zabiegi wykonuję w oparciu o profesjonalne kosmetyki marki TianDe pochodzące z Azji Wschodniej.  Firma i jej oferta jest na tyle interesująca, że zainspirowała mnie do bliższego jej poznania a kolejno do napisania pracy dyplomowej. 

Swoje doświadczenie w pracy zdobyłam już w czasie studiów, pracując w gabinecie. Miałam okazję uczyć się od specjalisty w swojej dziedzinie. Od początku swojej drogi zawodowej stawiam na profesjonalizm i ciągłe zgłębianie swojej wiedzy poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, seminariach oraz konferencjach naukowych.  

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i dokładam wszelkich starań, aby osoby korzystające z moich usług mogły się poczuć wyjątkowo. 

 

Poznaj nas bliżej

O nas

Zadzwoń: +48 603 339 927 lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ